Yaklaşımımız

Sürdürülebilir bir gelecek için kollarımızı sıvadık:

İklim değişikliği ve onun yaşamın her alanında gitgide daha fazla hissetmekte olduğumuz etkileri zaten sağlıklı ve güvenilir gıdaya erişimimizi tehlikeye sokmuşken, kendimizi bir de daha önce eşine rastlanmamış bir pandemi ve onun tetiklediği türlü darboğazlarla yüzleşirken bulduk. Sürdürülebilirlik yalnız konunun uzmanlarının değil her birimizin kaygısı haline gelmiş durumda. Buradan hareketle DELİOLİ çevre ile dost, sürdürülebilir yöntemlerle, sağlıklı ve doğal zeytinyağını tüketicileriyle buluşturmak üzere kuruldu.

Milas’taki bahçemizde özenle hasadını yaptığımız Memecik türü zeytinlerimizden elde ettiğimiz zeytinyağımızı sizlerle buluşturuyoruz. Bahçemizde tamamen doğal bir üretim gerçekleştiriyoruz. Zeytinlerimiz iki fazlı kontinü sistem kullanılarak soğuk sıkıma (25°C) tabi tutuluyor. Üretim, sıkım veya dolum aşamasının hiç bir noktasında herhangi bir kimyasalla temas etmeden sizlere ulaşıyor.

Hasattan üretime her aşamada en çevreci yöntemlere başvuruyor ve sizlere hem içerik hem de lezzet anlamında en nitelikli zeytinyağını sunmak için çalışıyoruz. Böylece taze çimen kokulu, asiditesi düşük, acılık ve aroması dengeli, fenolik bileşenleri başta olmak üzere besleyiciliği yüksek DELİOLİ zeytinyağının size özel deneyimini yaşatıyoruz.