Site Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesiİnternet sitemizi (“Genel Ağ Sayfamız”, “Ağ Sayfamız”, “Web Sitemiz”, “Site”) kullanmadan önce “Site Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi” (“Kullanım Koşulları”, “Politika ve Sözleşme”) dikkatlice okumanız rica olunur. İnternet sitemizi kullanmak ve alışveriş yapmak ile 18 yaşından büyük olduğunuzu, sözleşmeyi okuduğunuzu, ve sözleşme şartlarını kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

www.delioli.com internet sitemizdeki tüm sayfalar “Alacaatlı Mah. 3328. Sok. No: 1 06810 Çankaya / Ankara” adresindeki “Efe Çağlar” şahıs firmasının (“Firma”) malıdır ve bu Firma tarafından yürütülür.

www.delioli.com web sitesi üzerinde sunduğu ürün ve hizmet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Firma bu hizmetlerden, teknik arıza dışında yararlanılacağını taahhüt eder.

www.delioli.com internet sitesinde bulunan tescilli ve tescilsiz tüm fikri mülkiyet (marka, logo, patent, tasarım, bilgi, işletme adı ve ünvan gibi) hakları site sahibi Firmaya aittir. Website üzerindeki hizmetlerden yararlanılması, kullanıcılara fikri mülkiyet hakları üzerinde hak vermez. www.delioli.com internet sitesinde bulunan hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz.

Verilerin Paylaşımı
“Efe Çağlar” şahıs firması (“Firma”), www.delioli.com web sitesi üzerinde kullanıcılardan alınan; isim, soyisim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet vb. gibi, kişisel (gizli) bilgileri herhangi 3. kişiler ile paylaşmayacağını belirtir.

Firma, kullanıcılar tarafından sağlanan kişisel verileri ve firma tarafından bu kişisel veriler kullanılarak üretilen yeni verileri, kullanıcıların siteden kesintisiz bir şekilde faydalanabilmesi, siteye konu hizmetlerin sağlanması ve iyileştirilmesi, işbu Politika ve Sözleşme ile düzenlenen kişisel veri kullanım amaçları ve bu amaçların gerçekleştirilmesi, kullanıcıların siteye üye olurken paylaştığı bilgilerin doğruluğuna ilişkin kimlik doğrulamalarının yapılması, kullanıcının veri güvenliğinin sağlanması, hizmetlerin devamlılığı açısından firmanın birimleri arasındaki eşgüdümün sağlanması, kesintisiz müşteri desteği ve teknik desteğin sağlanması, genel veya kişiselleştirilmiş bildirimlerin (ve promosyonların) iletilmesi, firmanın veya iş ortaklarının hizmetlerin sağlanması ve geliştirilmesi için kullanıcının verilerinden istatistiki veriler oluşturulması, firmanın kanun ve yönetmelikten doğan yükümlülüklerinin yerine getirilmesi ve mevcut veyahut ileride oluşabilecek hukuki uyuşmazlıkların önüne geçilmesi amaçlarıyla işleyebilecektir.

Yargı/Dava Yeri
İşbu Sözleşme’nin uygulanma ve/veya yorumlanmasında oluşacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Ankara (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Sipariş ve Ödeme
www.delioli.com internet sitesinde tüm Visa/Mastercard kredi kartlarını kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartları ile yapılan ödemeler Iyzico ile çevrimiçi olarak gerçekleştirilmektedir.

www.delioli.com internet sitesinde yer alan ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir. Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz onaylanarak kargoya verilmektedir. Ödemenizin gerçekleştirilmesi ile ilgili herhangi bir sorun oluşursa, ödeme sayfasında kullanıcılar sorun ile ilgili bilgilendirilir.

Kargo ve Teslimat
www.delioli.com internet sitesinden satın aldığınız ürün/ürünleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından belirtilen teslimat adresine teslim edilecektir.

Ürünlerin teslimat süresi ürünlerin gideceği adrese bağlı 7-10 iş günüdür. Ürünlerin faturası alıcının beyan ettiği e-posta adresine elektronik ortamda e-arşiv faturası olarak gönderilmektedir.

Sipariş İptali
Sipariş iptali, sipariş verildikten sonra 24 saat içerisinde yapılabilir. Sipariş iptalini kargoya verilmeden yani, size “siparişiniz bize ulaştı” mesajının iletilmesi ile “siparişiniz yola çıkmıştır” mesajının iletilmesi arasında kalan sürede yapabilirsiniz. Sipariş iptali için info@delioli.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Ürün ayıplı olmadığı sürece kişiye özel hazırlanmış ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır.

Değişim veya iletişim için info@delioli.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Kişiye özel ürünler dışındaki tüm ürünlerde 7 iş günü içerisinde değişim yapılabilir.

Ürün iadesi belirtilen süre zarfında fatura ile yapılabilir. Ürünün hiç kullanılmamış ve zarar görmemiş olması zorunludur. Kullanılamn veya zarar görmüş ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

Ürün İadesi
Ürün teslim alındıktan en geç 7 iş günü içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. İade bildiriminin ürün teslim alındıktan 7 iş günü içerisinde, info@delioli.com adresine e-posta aracılığı ile yapılması gerekmektedir. İade işleminin başlayabilmesi için ürünün faturası ile birlikte “Alacaatlı Mah. 3328. Sok. No: 1 06810 Çankaya / Ankara” adresine kargo edilmesi gerekmektedir. İade kargo ücretleri iade eden kişiye aittir.

İade Koşulları
Kullanılmış, yıkanmış, hasar görmüş ve yeniden satılabilirlik özelliği yitirilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade onaylandığında alıcının kayıtlı e-posta adresine ileti ile ulaşılarak, kredi kartı ile ödeme yaptığı hesaba bedel yatırılır. İade süreci iade bildirimi itibariyle 7 iş günü içerisinde başlar.

İade kargo ücretleri kullanıcıya aittir.

İade adresi: Alacaatlı Mah. 3328. Sok. No: 1 06810 Çankaya / Ankara