Gizlilik Sözleşmesi ve Kişisel Verilerin Korunması


www.delioli.com internet sitemizde (“web sitesi”, “site”, “ağ sayfası”) hangi tür kişisel verilerin, nasıl toplandığı ve nasıl saklanıp korunduğuna dair bilgileri işbu “Gizlilik Sözleşmesi ve Kişisel Verilerin Korunması” (“Gizlilik Politikası”, “Politika”, “Gizlilik Sözleşmesi”) metninde bulabilirsiniz.

www.delioli.com web sitesini ziyaret ederek ve web sitesi üzerinden sağlanan hizmetlerden yararlanmayı talep ederek işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.
www.delioli.com’u kullanırken kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ancak, lütfen unutmayınız ki hiçbir sistem tamamıyla güvenli değildir. Verilerinizi korumak için gerekli tüm adımları atsak dahi daima, güvence dışında kalma ihtimaliniz söz konusudur. Bu sebeple kişisel verilerinizi paylaşırken çok dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Firma (“Efe Çağlar”) tarafından talep edilen veriler dışında Firma’nın talebi olmaksızın sizin tarafınızdan iletilen verilerin işlenmesi ise işbu Politika kapsamında Firma tarafından işlenen kişisel veriler olarak sayılmayacaktır. Bu sebeple e-posta ile mesaj yoluyla veya herhangi başka bir iletişim kanalıyla sesinizi, görüntülerinizi ve sayılanlarla sınırlı olmaksızın Firma tarafından talep edilmeyen diğer kişisel verilerinizi paylaşmamanız gerektiğini önemle ihtar ederiz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Firma, “www.delioli.com” internet sitesi aracılığıyla, müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına sizden; isim, soyisim, cinsiyet, doğum tarihi, adres, e-posta, telefon vb. gibi bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir.

“www.delioli.com” site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler üyelere daha iyi hizmetler sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar www.delioli.com’un/Firma’nın/Efe Çağlar’ın sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Sitemize üyelik, (varsa) ürün satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Bilgilerin İşlenme Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizlilik önlemleri alınarak ve kişisel verilerin işlenmesi kanununa uygun olarak tutulmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Firma Adı : Efe Çağlar
Adres : Alacaatlı Mah. 3328. Sok. No: 1 06810 Çankaya / Ankara
E-mail : info@delioli.com